    TRAKTORI KÄIGUKAST - INVERSIOON 1:1 (80HP-60KW) NAINE-MEES
    TRAKTORI REDUKTOR - INVERSESIOON 1:1 (80HP-60kW) NAINE-MEES
    Toote kood:
    13806
    OEM:
    Maksumäär
    22 %
    Hind ilma KM-ta:
    Hind koos KM-ga:
    Ref:
    2
    LISA KORVI
    Kirjeldus:
    Tarnija:
    Itaalia
    Tagastamine või vahetamine:
    14 päeva
    Mõõtmed (d/l/k):
    120 x 100 x 225 mm
    Toote kaal:
    12.60 kg
    Garantii:
    6 kuud
    Koormus:
    80 HP (60 kW)