    HYDRAULISK RVBR KOMBINATION FJÄDER BROMSCYLINDER D=35 mm 306636/35B
    HYDRAULISK RVBR KOMBINERAD VÅRDBRAKE CYLINDER D=35 MM 306636/35B
    Produktkod:
    14129
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    1
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    CL - 'kontrollledning'
    M18x1.5 ISO 6149 (max. 160 bar)
    SL - 'tilläggsledning'
    M18x1.5 DIN 3852-1 X (max. 50 bar)
    VH - 'ventil hål'
    Beskrivning:
    'HYDRAULISK RVBR KOMBINERAD VÅRDBRAKE CYLINDER D=35 mm 306636/35B' - huvudfunktioner och bruksanvisningar: