    HYDRAULISK GJUTJÄRN PUMP UNI40-109CC-190 BAR VÄNSTER
    Produktkod:
    13178
    OEM:
    Skattesats
    22 %
    Pris utan moms:
    Pris med moms:
    Ref:
    21
    LÄGG TILL I KUNDVAGN
    Beskrivning:
    Leverantör:
    Turkiet
    Rotationsriktning:
    vänster
    max. arbetstryck:
    190 bar
    Retur eller byte:
    inte möjligt
    Produktvikt:
    18 kg
    Garanti:
    6 månader
    max. tryck:
    220 bar