    HYDRAULINEN MOOTTORI MR 160 ECO (ALSG2-L-160)
    Tuotekoodi:
    14517
    OEM:
    Verokanta
    22 %
    Hinta ilman ALV:tä:
    Hinta ALV:n kanssa:
    Ref:
    20
    LISÄÄ OSTOSKORIIN
    Tekniset tiedot
    Toimittaja:Kiina
    Palautus tai vaihto:14 päivää
    Takuu:6 kuukautta
    Akselin halkaisija:25 mm
    Öljyn virtaus:
    vakio virtaus 60 L/min, jaksottainen 75 L/min
    Liitinkierre:1/2"
    Lämpötila-alue:-40 °C – 140 °C
    Vääntömomentti:
    vakio vääntömomentti 32,1 daNm, jaksottainen 37,9 daNm
    Kierrokset:
    vakio kierrokset 323 rpm, jaksottainen 365 rpm
    Painehäviö:
    vakio paine 160 bar, jaksottainen 200 bar
    Teho:
    vakio teho 12,5 kW, jaksottainen 14 kW