    KŘÍŽ F-24.00X62.00 PRO ECO KARDAN 790mm 35-60HP STANDARD
    KŘÍŽ F-24,00X62,00 PRO ECO KARDANOVÝ HŘÍDEL 790mm 35-60HP STANDARD
    Kód produktu:
    13763
    OEM:
    Sazba daně
    22 %
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    Ref:
    3
    PŘIDAT DO KOŠÍKU
    POPIS
    KŘÍŽOVÝ KLOUB PTO 24 x 62 mm (ECO) je vysoce kvalitní náhradní komponent určený pro spolehlivý přenos točivého momentu v PTO hřídelích. Zajišťuje plynulý chod i při pracovních úhlech, čímž snižuje opotřebení a vibrace během provozu. Vyroben z odolných materiálů, poskytuje vynikající odolnost vůči vysokému zatížení a dlouhou životnost. Vhodný pro ECO PTO hřídel o délce 790 mm (35–60 HP) a dodáván se všemi potřebnými komponenty pro instalaci. Ideální řešení pro údržbu a opravy zemědělských strojů.
    Dodavatel:
    Turecko
    Vrátit nebo vyměnit:
    14 dní
    Hmotnost produktu:
    0,30 kg
    Záruka:
    6 měsíců
    kříž:
    24,00 x 62,00 mm