    HYDRAULICKÝ TLAKOVÝ SPÍNAČ K57 30-300 BAR (MAX.500BAR)
    HYDRAULICKÝ SPÍNAČ TLAKU K57 30-300 BAR (MAX.500BAR)
    Kód produktu:
    13100
    OEM:
    Sazba daně
    22 %
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    Ref:
    9
    PŘIDAT DO KOŠÍKU
    Popis:
    Dodavatel:
    Španělsko
    Teplotní rozsah:
    -20 / 90°C
    Vrátit nebo vyměnit:
    14 dní
    elektrický proud:
    5A
    elektrické napětí:
    250V
    Hmotnost produktu:
    0.40 kg
    Záruka:
    6 měsíců
    max. nastavitelné tlak:
    30-300 bar
    max. tlak:
    500 bar