    ELEKTRONICKÝ TLAKOVÝ SPÍNAČ KL55 0-200 BAR (MAX.500BAR)
    Kód produktu:
    13493
    OEM:
    Sazba daně
    22 %
    Cena bez DPH:
    Cena s DPH:
    Ref:
    2
    PŘIDAT DO KOŠÍKU
    Popis:
    FUNKCE:
    Dodavatel:
    Itálie
    Frekvence:
    přepínače 200/min
    Teplotní rozsah:
    -20 / +80°C
    Vrátit nebo vyměnit:
    14 dní
    napájení:
    12-24V
    Hmotnost produktu:
    0.52 kg
    Záruka:
    6 měsíců
    Vlákno:
    1/4"
    max. nastavitelné tlak:
    0 - 200 bar
    Load:
    0.5 A na kontakt
    max. tlak:
    500 bar